Akcie a udalosti

Jesenná Pivotéka v Piešťanskom pivovare ŽiWELL

Vitajte na našej tradičnej jesennej pivotéke v piešťanskom pivovare ŽiWELL! Počas 6 dní máme pre vás prichystanú ochutnávku toho najlepšieho z najlepšieho.

Tentokrát by sme Vám predovšetkým radi ukázali kvalitu, rozmanitosť a hravosť slovenských pív. Pivovary na neboja experimentovať a vznikajú tak skutočne veľmi zaujímavé a jedinečné kúsky. Poďte teda za nami k baru a neváhajte ochutnať všetko!


ČAPOVANÉ PIVÁ


Utorok, štvrtok, sobota:

BEER BROS - Smoked Baltic Porter 21°

UNORTHODOX BREWING feat. ŠILKER´S BREW - Dry as Bone

STUPAVAR - BlockBuster 11°

HELLSTORK - Cassis Belgian Ale 11°

LANIUS - Pumpkin 14°

HOP GRUP - Shark Biscuit 13°

LIPTOVAR - Beer Force One 14°

WYWAR - Oktoberfest 13°

OSSEGG - Ruthard 11°

MAD SCIENTIST - Jam 72


Streda, piatok, nedeľa:

BEER BROS - Hefeweizen 13°

UNORTHODOX BREWING - Blood River 14°

STUPAVAR - Ďumbeer 12°

HELLSTORK - Tropical Ale 10°

LANIUS - Irish Dry Stout 10°

TEMPEST - Brave New World IPA

HOP GRUP - Kashmir 14°

ČIERNY KAMEŇ - Baba Jaga 13°

WYWAR - Saison 15°

OSSEGG - Laurentius 13°


FĽAŠKOVÉ PIVÁ

BREWDOG - Vagabond

BREWDOG - Five AM Red Ale

BREWDOG - Milk Stout

LIPTOVAR - SeaBeer

LIPTOVAR - Propaganda

LIPTOVAR - BeerUP

LIPTOVAR - BeerHappy

HELLSTORK WILDSTORK - Barkan Barrel Oud Bruin

HELLSTORK WILDSTORK - Imperial Plum Wild Ale

HELLSTORK - Bílý Idol

HELLSTORK - Miami Weisse Cuvée Framboise

OAKHAM - Green Devil IPA

STUPAVAR - Jedenástečka

STUPAVAR - Hoppy End

STUPAVAR - Davová Psychóza

STUPAVAR - Jantár

KEES - Pale Ale Citra

MAD SCIENTIST - Chilli Haze Passion

MAD SCIENTIST - Harapunk - Punk Juice

MAD SCIENTIST - Limerick (Oak Aged)

MAD SCIENTIST - Raspberry Madness

MAD SCIENTIST - New York Mocaccino

UNORTHODOX BREWING - Dry as Bone

UNORTHODOX BREWING - Mad Monk

UNORTHODOX BREWING - Wendigo

UNORTHODOX BREWING - Blood River

TEMPEST - Elemental Dark Ale

TEMPEST - Long White Cloud EPA

TEMPEST - Mexicake Spiced

TEMPEST - India Pils

TEMPEST - Red Eye Flight

OMNIPOLLO  - Double Peach Candy Popcorn

OMNIPOLLO - Nebuchadnezzar

OMNIPOLLO - Leon

SIERRA NEVADA - Torpedo Extra IPA

SIERRA NEVADA - Pale Ale

JOPEN - Koyt Gruitbier

JOPEN - Jacobus Rye Pale Ale
Beer Bros - Smoked Baltic Porter 21°

Smoked Baltic Porter

Skvelý porter navarený v spolupráci s domovaričom Ferom Sýkorom, ktorý sa s domácou verziou tohoto piva umiestnil na 1. mieste na súťaži Trnavský Hrncovar v roku 2017 a v tom istom roku aj na 2. mieste na súťaži WKPD priamo v domove baltického porteru, Poľsku. Tak, aby chalani zostali verní receptúre, objednali priamo z Poľska slad údený na čerešňovom dreve, ktorý tvorí základ tohto výnimočného piva. Na Salóne piva bol tento porter jedným z najlepšie hodnotených pív. A naozaj zaslúžene, veď vyskúšajte sami...

Obsah alkoholu: 8,2% obj.

Späť
UNORTHODOX BREWING feat. ŠILKER´S BREW - Dry as Bone

Brut IPA

Pivný štýl Brut IPA vznikol v San Franciscu na jeseň 2017 a o rok na to vznikla aj slovenská prvotina. V Be Unorthodox Craft Beer Pub vznikla prvotná idea navariť spoločnú várku s pivovarom Šilker´s Brew. Slovo dalo slovo a vznikol tak špeciál predstavený na tohtoročnom Salóne piva 2018 v bratislavskej Starej Tržnici. Brut IPA, suchá na kosť. Žiaden marketing a výmysel, ale krutá a pravdivá realita. Pre niektorých to môže byť „pivné prosecco„.

Obsah alkoholu: 4,9% obj.

Späť
STUPAVAR - BlockBuster 11°

Session IPA

Chmeľový trhák zo Stupavy. Tento pivný štýl sa vyznačuje nižším obsahom alkoholu, avšak chmeľový profil zostáva stále výrazný. V chuti dominujú tóny citrusového ovocia, broskyne a jemnej karemelovej linky. Charakteristickým znakom BlockBuster je jeho výrazná horkastá koncovka, ktorá dobieha ešte pár sekúnd po dopití. 

Obsah alkoholu: 4,4% obj.

Späť
HELLSTORK - Cassis Belgian Ale 11°

Fruit Belgian Ale

Ovocný ALE varený s pridaním čiernej ríbezle. Bohatá, komplexná ovocno-korenistá chuť belgického ejlu, podtrhnutá sviežou kyslosťou čiernej ríbezle. Dokonalá harmónia chutí.

Obsah alkoholu: 4,5% obj.

Späť

 LANIUS - Pumpkin 14°

Pumpkin Ale

Vďaka vysokému obsahu cukru bola tekvica už od 17. storočia ideálnou plodinou na výrobu fermentovaných nápojov, predovšetkým piva. Táto tradícia sa postupne vytratila. Znovu sa objavila až na prelome tisícročia.  Pumpkin Ale je polotmavý, stredne silný, vrchne kvasený sezónny špeciál. Odkazuje na tradičný americký tekvicový koláč - pumpkin pie. Pije sa počas dávnej keltskej tradície oslavy zberu v predvečer dňa všetkých svätých, známy ako Halloween.

Obsah alkoholu: 5,7% obj.

Späť
HOP GRUP - Shark Biscuit 13°

AusSesIPA

Najžiadanejší pivovar tohtoročného Salónu piva. Hop Grup sa rozhodne nebojí experimentovať a doslova sa hrať s vlastnosťami každého kúsku, ktorý navarí. Výnimkou nie je ani táto až nebezpečne dobre piteľná, svieža IPA s intenzívnym chmeľovým záverom.

Obsah alkoholu: 5,8% obj.

Späť
LIPTOVAR - Beer Force One 14°

India Pale Ale

Chalani z Liptovaru pri tomto pive chmeľom rozhodne nešetrili. A to ani výberom, ani kvalitou a ani kvantitou. Jeho intenzita vás sprevádza od samého začiatku až po úplný koniec. Po úvodnom horkom začiatku sa chute rozvinú do jemne korenisto grepových, opäť prechádzajú do horkého záveru s jemným píniovým nádychom a opäť nahorklým doznievaním.

Obsah alkoholu: 6% obj.

Späť
WYWAR - Oktoberfest 13°

Märzen

Märzen (marcové pivo) sa pôvodne varil ako posledná várka piva v marci, kým sa teploty vyšplhali príliš vysoko a bez automatizovaného chladenia a vzhľadom k mnohým divokým kvasinkám vo vzduchu už nebolo možné pivo variť. Spodne kvasený Märzen vznikol v rokoch 1871 až 1872 a jeho receptúra je odvodená od dnes už v podstate zaniknutého pivného štýlu viedenského ležiaku. Vďaka použitiu viedenského a mníchovského sladu má Märzen jantárovú až svetlo medenú farbu.

Obsah alkoholu: 5,3% obj.

Späť
OSSEGG - Ruthard 11°

American Red Ale

Výnimočný pivný kúsok z výnimočného českého pivovaru Ossegg. Tradícia varenia piva v tomto pivovare siaha až do roku 1701. Ruthard je zvrchu kvasené pivo, spadajúce do kategórie American Red Ale. Má krásne rubínovo červenú farbu. Použité chmele Pacifica a Mosaic dávajú pivu výraznú vôňu, v ktorej možno rozpoznať náznaky tropického ovocia, limetky, či broskýň. V chuti objavíte tóny citrusov, predovšetkým pomaranča. Doznievanie je dlhšie a príjemne horké.

Obsah alkoholu: 4,5% obj.

Späť
MAD SCIENTIST - Jam 72

West Coast IPA

Pivo doslova ovenčené titulmi. V roku 2016 tento pivný kúsok získal ocenenie Brew of the Year: Hungary. V rovnakom roku získalo bronzovú medailu na Commonwealth Cupe v Kentucky. Rok na to striebornú medailu na Dublin Craft Beer Cupe a v roku 2018 zlatú a bronzovú medailu na súťažiach Lyon International Competition a KSE XII. International Beer Competition. Ak hľadáte niečo silné a výnimočné, tento kúsok je ako stvorený pre vás.

Obsah alkoholu: 7,2% obj.

Späť
BEER BROS - Hefeweizen 13°

Hefeweizen

Vrchne kvasené pšeničné pivo bavorského typu. Chalani z BeerBros si ho však navarili po svojom. Na varenie použili anglické slady Simpsons s originálnym nemeckým chmeľom Hallertauer. Zásluhou prídavku mníchovského sladu je farba tmavšia a telo plnšie a sladšie než u ostatných pív tohto typu. V chuti a vôni prevláda jemná kyslosť, chlebovitosť a pre tento štýl typické banány a klinčeky. Pivo nie je takmer vôbec horké, a preto sa stretáva s úspechom aj u ľudí, ktorí pivo bežne nepijú, ale nepohrdnú ním ani skúsení pivári.

Obsah alkoholu: 5,6% obj.

Späť
UNORTHODOX BREWING - Blood River 14°

Pretorian Lager

Blood River je ďalším kúskom Unorthodox-u. Nie je to len taký obyčajný ležiak. Pivo je varené spolu čajom Rooibos, plodom bazy čiernej a kvetmi ruže a nevädze. Všetko spolu vytvorí vlnu chutí, ktoré budú v ústach pripomínať divokú rieku. Very unorthodox, very good.

Obsah alkoholu: 5,8% obj.

Späť
STUPAVAR - Ďumbeer 12°

Ginger Ale

Pivo, ktoré osvieži a zároveň zahreje. Nezameniteľná chuť zázvoru robí z tohto ejlu jedinečný kúsok. Vo vôni možno cítiť ovocné tóny, jemne žltý melón. V chuti dominuje zázvor, ktorý príjemne štípe na špičke jazyka. V pozadí vyrovnane citiť horkosť s rezkým zázvorom. Jesesň a Ďumbeer, to jednoducho k sebe patrí.

Obsah alkoholu: 5% obj.

Späť
HELLSTORK - Tropical Ale 10°

American Pale Ale + marakuja

Pivo na rozmedzí medzi nebom a peklom. Výborné, ľahké, osviežujúce pivo zlatistej pomarančovej farby. Vo vôni možno cítiť pomaranč, marakuju, ananás, či mango. Chuť je ľahká, osviežujúca, ovocno-džúsová s príjemne trpkastou koncovkou. 

Obsah alkoholu: 4% obj.

Späť
LANIUS - Irish Dry Stout 10°

Irish Dry Stout

Evolúcia stoutu začala v osemnástom storočí odklonom od porteru, bežne vareného v Anglicku a Írsku. Bol tmavší a silnejší, no medzi londýnskou a dublinskou verziou nebol takmer žiadny rozdiel. Ten nastal až v roku 1817 vďaka vynálezu bubnovej pražiarne, ktorá umožnila výrobu nových, veľmi tmavých druhov sladu. Irish Dry Stout od pivovaru Lanius je tak navarený podľa viac ako storočnej tradície len zo svetlého sladu pale ale, praženého nesladovaného jačmeňa a malého množstva ovsených vločiek. Absencia karamelového sladu typického pre anglické stouty zapríčinila, že írsky stout je veľmi ľahký a suchý, s príjemnou čokoládovou horkosťou.

Obsah alkoholu: 4,3% obj.

Späť
TEMPEST - Brave New World IPA

India Pale Ale

Škótsko je krajinou nielen skvelej whisky, ale aj výborného piva. Po škótskom pivovare Brewdog vám predstavujeme ďalší, možno v našich končinách menej známy, no rozhodne nemenej excelentný pivovar Tempest. Brave New World IPA bola ich prvotinou v kategórii vrchne kvasených pív a tvorí súčasť skalného sortimentu dodnes. Na Scottish Beer Awards 2016 a 2017 Tempest s týmto pivným kúskom získal zlatú a striebornú medailu v kategórii Best IPA. 

Obsah alkoholu: 7% obj.

Späť
HOP GRUP - Kashmir 14°

India Pale Ale

Single hop IPA, príjemná, svieža, grepová. Pivo má krásnu zlatú farbu. Vo vôni sa spájajú tóny tropického ovocia a bylín spolu s borovicovými tónmi. Chuť je ľahko medovo sladová, horká s výraznými citrusovými a chmeľovými tónmi. 

Obsah alkoholu: 6,1% obj. 

Späť
ČIERNY KAMEŇ - Baba Jaga 13°

American Pale Ale

American Pale Ale má napriek názvu anglické korene, no je charakteristický najmä použitím amerických odrôd chmeľu, ktoré sú typické vyššou horkosťou a prenikavou arómou. Ten z varne pivovaru Čierny Kameň je naozaj výborne vyskladaným kúskom. Poctivý dryhopping kombináciou chmeľov Simcoe, Citra, Nelson Savin a Idaho dáva pivu neuveriteľne sviežu a pritom krásne horkastú koncovku. 

Obsah alkoholu: 5,3% obj.

Späť
WYWAR - Saison 15°

Saison

Zvrchu kvasené pivo belgického štýlu pôvodom z regiónu Wallonia. Názov tohto pivného štýlu skutočne pôvodne vznikol zo sezónnosti, kedy sa varilo prevažne v lete. Dnes je samozrejme dostupné celoročne, avšak väčšinou v limitovaných edíciách. Ide o výrazne chmelené pivo, krásnej zlatožltej farby. V chuti dominujú citrusové a korenisté tóny, vo vôni možno cítiť sviežosť čerstvo posekanej trávy a byliniek.

Obsah alkoholu: 6,6% obj. 

Späť
OSSEGG - Laurentius 13°

Lager

Svetlý, zospodu kvasený, nefiltrovaný a nepasterizovaný špeciál, v ktorom dominuje spoločne so Žateckým poloraným červeňákom vždy jedna z menej využívaných odrôd českých chmeľov, ako sú napríklad Bohemia, Harmonia, Rubín, Vital a ďalšie. Tie dávajú pivu vyššiu horkosť a charakter typický pre konkrétnu odrodu.

Obsah alkoholu: 5,3% obj.

SpäťFľaškové pivá

BREWDOG - Vagabond

American Pale Ale

Prvé bezlepkové pivo z dielne škótskeho pivovaru Brewdog. Vagabond je demonštáciou toho, že absencia jedného elementu zákonite neznamená stratu chuti, alebo plnosti piva. Toto takpovediac prelomové bezlepkové pivo s divokým tónom chmeľov Centennial a Amarillo môže byť so svojou horkosťou 55 IBU zaručene ohromí vaše chuťové poháriky.

SpäťBREWDOG - Five AM Red Ale

American Red Ale

BrewDog 5 AM Red Ale (predtým 5 a.m. Saint) je svätým grálom všetkých červených pív. Svoju jedinečnú chuť získava dochmeľovaním najskôr čerstvým a následne i sušeným chmeľom. Príjemná jantárovo červená farba sa snúbi s neuveriteľne ovocnou a trošku i karamelovou vôňou, v chuti je mierne chmeľovo horké, ovocné, v pozadí cítit sladový karamel a dochuť grepu s karamelom.

SpäťBREWDOG - Milk Stout

Milk Stout

BrewDog Jet Black Heart je čierne ako smola a plné zábavy bez nežiaducich udalostí. Pražené sladové príchute kávy a čokolády sú viazané na plné, bohaté telo. Ovsené vločky a pšenica dodávajú zamatový pocit v ústach, pričom karbonizácia pridáva textúru medového plástu. Použitý chmeľ dodáva bobulové a citrusové ovocie, ktoré zosilňuje čokoládový charakter.

SpäťLIPTOVAR - SeaBeer

Golden Ale

Liptovar SeaBeer je neuveriteľne ľahké, svieže pivo. Vo vôni a chuti sa prejavujú citrusové príchute ako grep a limetka. V chuti vás dostane horkastá koncovka použitých chmeľov.

SpäťLIPTOVAR - Propaganda

English Pale Ale

Liptovar Propaganda má tmavšiu oranžovo-karamelovú farbu. V pozadí ucítite karamelové tóny a do popredia sa dostáva zemitosť, trávnatosť a jemná pikantnosť anglických odrôd chmeľov. Celkový dojem na záver podčiarkuje kvasnicová estérovosť a príjemné stredne intenzívne horké doznievanie.

SpäťLIPTOVAR - BeerUP

American Pale Lager

Liptovar Beer Up má zloženie sladov a chmeľov ako ležiak, no typickú zložku, charakteristickú po ležiackych kvasniciach by ste v ňom hľadali márne. Pivo je postavené na zdravom strede medzi sladovým telom a jemnou chuťou.

SpäťLIPTOVAR - BeerHappy

Lager

Don´t Worry, Beer Happy. Svetlý ležiak s nízkym obsahom alkoholu. Pokiaľ máte chuť spríjemniť si deň alebo večer alebo aj celý týždeň, tak toto je to pravé, čo vám vyčarí úsmev na tvári. 

SpäťHELLSTORK WILDSTORK - Barkan Barrel Oud Bruin

Sour Ale

Champagne medzi remeselnými pivami... Jedinečná a limitovaná várka Hellstork Wildstork: Barkan Barrel Oud Bruin 17° zrelo v sudoch po červenom víne. Pivo v sebe skrýva arómu a rovnako aj chuť tmavého ovocia a hrozienok, ktorú doplňuje charakter karamelových a jemne pražených sladov v kombinácii s harmonickou kyselinkou a hrejivných dozvukov.

SpäťHELLSTORK WILDSTORK - Imperial Plum Wild Ale

Belgian Wild Ale

Champagne medzi remeselnými pivami... Ďalšia špecialitka z radu Wildstork: Plum Wild Ale 18° zrelo v sudoch po červenom víne. Naviac sú tam pridané slivky. A rozhodne nie málo. Pivo má až likérovú vôňu po slivkách s jemným charakterom divokých baktérií. Chuť je ovocná a plná, s harmonickou hrejivou kyselinkou. 

SpäťHELLSTORK - Bílý Idol

Witbier

Pšeničné pivo belgického typu. Inšpiráciou k názvu je anglický rockový hudobník, textár a herec William Michael Albert Broad, viac známy ako Billy Idol. Rockové predstavenie nájdete aj v tomto pive - tóny pomaranča, koriandra a harmančeka bravúrne dopĺňajú chuť poctivého belgického ejlu.

SpäťHELLSTORK - Miami Weisse Cuvée Framboise

Berliner Weisse

Po prvom slovenskom "kysláči" Miami Weisse Cuvée Marakuja je tu z dielne pivovaru Hellstork ďalšie kyslé prekvapenie. Tentokrát chalani do varenia použili nenormálne množstvo čerstvých malín. A tak je na svete Miami Weisse Cuvée Framboise. Kyslý charakter piva príjemne zjemňuje chuť voňavých sladkých malín.

SpäťOAKHAM - Green Devil IPA

India Pale Ale

Tento zelený diabol je chmelený len jedným druhom chmeľu - Citra. Vôňa je citrusová a v chuti najskôr ucítite mango a ananás, postupne sa mení na limetku a citrón. Záver je ostro osviežujúci a suchý. Vypustite svojho pivného diabla a ochutnajte. 

SpäťSTUPAVAR - Jedenástečka

Lager

Vyrovnaná jedenástečka jak lusk. Po naliatí tvorí snehobielu penu s jemnými bublinkami, stredne vysokú, mierne šumí, primerane drží. Farba je jasne svetložltá, zlatistá, číra. Vôňa - sladové zrno, viete hneď, že pijete PIVO. Telo stredne pevné, na jedenástku primerané, vyrovnané. Chuť mierne sladová s jasným chmeľovým chvostíkom, horkosť mierne trávnatá, jemne a dlho cítiť na bokoch koreňa jazyka. Veľmi podarená jedenástka, radosť ju piť.

SpäťSTUPAVAR - Hoppy End

India Pale Ale

Klasický predstaviteľ americkej verzie IPA. Farba je tmavo zlatá, vôňa ako inak citrusová po použitých chmeľoch spoza veľkej mláky. V chuti prevláda citrusová horkosť a nižšia sladovosť. Na svoje si prídu hlavne priaznivci chmeľového tornáda. Horkosť totiž v tomto pive hrá prvé husle.

SpäťSTUPAVAR - Davová Psychóza

Lager

Ležiak od Stupavaru  uvarený na počesť tridsiateho výročia vzniku slovenskej punkovej kapely Davová psychóza.  Polotmavý Jantár od Stupavaru je síce vynikajúci, ale toto pivo ide ešte ďalej. Bohaté karamelové slady sú excelentne doplnené vyššou horkosťou a má navyše ešte náboj v podobe bylinných chmeľových aróm na pozadí.

SpäťSTUPAVAR - Jantár

Amber Lager

Je asi druhým najobľúbenejším pivom z tohto pivovaru, hneď po legendárnom svetlom ležiaku s názvom Jedenástečka. Jantár má narozdiel od nej plnšie sladové telo, výrazne karamelové. Úvod je jemne nasladlý, no pivo je celkovo skôr suchšie a horkejšie ako sladké - presne ako by ste od produkcie Stupavaru čakali.

SpäťKEES - Pale Ale Citra

American Pale Ale

Kees! Pale Ale Citra je pivo varené spolu s americkými chmeľmi. Anglický slad Marris Otter dáva pivu plnú, skvelú chuť. Aróma a chuť je kvetinovo-citrusová, čo pivo predurčuje na príjemné osvieženie. 

SpäťMAD SCIENTIST - Chilli Haze Passion

Passion Fruit Smoothie IPA

Mad Scientist uvarili neuveriteľne osviežujúcu Hazy IPA-u, ktorú doladili jemnou chuťou marakuje. Veľmi pekne vyskladaná IPA s prijemne ovocnou chuťou a kyslosťou, ktorá toho pivo príjemne rozvíja, no neprebíja jeho chuť. Skvelý kúsok, ktorý rozhodne stojí za vyskúšanie.

SpäťMAD SCIENTIST - Harapunk - Punk Juice

India Pale Ale

Láska na prvé ochutnanie. Extrémne dobre piteľná IPA z dielne maďarského pivovaru Mad Scientist. Chmele Vic Secret a Galaxy dodávajú tomuto kúsku nezameniteľnú chuť a arómu. V chuti možno zachytiť tóny marcipánu, melónu, citrusov a broskyne, koncovka je príjemne horká, nevtieravá a svieža.

SpäťMAD SCIENTIST - Limerick (Oak Aged)

Oak Aged Irish Red Ale

Irish Red Ale dozretý v dubových sudoch, ktoré tomuto kúsku dali nezameniteľnú chuť a charakter, zvýraznili jeho telo a pridali mu príjemnú koncovku dubového dreva. Veľmi dobre piteľný ejl.

SpäťMAD SCIENTIST - Raspberry Madness

Raspberry Smoothie Berliner Weisse

Beliner Weisse červenkasto ružovej farby. V chuti dominujú maliny a možno tiež cítiť náznaky jogurtových tónov. Chut je príjemne kyslá a ovocná s prírodnou chuťou malín. Ľahké až stredné telo, mierne karbonizované. Veľmi dobre piteľné a osviežujúce pivo.

SpäťMAD SCIENTIST - New York Mocaccino

Milk Stout

Jedinečné pivo, ktoré brilantne spája zložitú a plnú chuť imperial stoutu a krémovosť a piteľnosť klasického stoutu. Pivo varené s kakaovými bôbmi, špeciálnymi odrodami kávových zŕn a lúskami madagaskarskej vanilky.

SpäťUNORTHODOX BREWING - Dry as Bone

Brut IPA

„Pivné prosecco„, unikátna spolupráca Unorthodox Brewing so Šilker´s Brew, špeciál predstavený na tohtoročnom Salóne piva 2018 v bratislavskej Starej Tržnici. Brut IPA, suchá na kosť. Žiaden marketing a výmysel, ale krutá a pravdivá realita.

SpäťUNORTHODOX BREWING - Mad Monk

Hoppy Belgian Tripel

Ultra silný belgický "tripel" obohatený o výraznú chmeľovú vložku v podaní chmeľov Lemondrop a Idaho 7. Jedinečné!

SpäťUNORTHODOX BREWING - Wendigo

West Coast IPA

Wendigo je West Coast India Pale Ale so suchším dojazdom, vyznačujúce sa ovocnou, citrusovou chuťou a horkosťou spôsobenou použitím amerických odrôd chmelov. Na pivo so 6 % alkoholu sa až nebezpečne ľahko pije, horkosť príjemne ulpieva na jazyku a nabáda k ďaľšiemu dúšku.

SpäťUNORTHODOX BREWING - Blood River

Pretorian Lager

Blood River je ďalším kúskom Unorthodox-u. Nie je to len taký obyčajný ležiak. Pivo je varené spolu čajom Rooibos, plodom bazy čiernej a kvetmi ruže a nevädze. Všetko spolu vytvorí vlnu chutí, ktoré budú v ústach pripomínať divokú rieku. Very unorthodox, very good.

SpäťTEMPEST - Elemental Dark Ale

London Robust Porter

Tento robust porter londýnskeho typu obsahuje sedem chmeľov v dokonalej rovnováhe, ktoré mu dodávajú veľmi komplexnú a plnú chuť. Pražený slad sa tu stretáva s kúskami kakaa, jemne zamatovým záverom s náznakmi horkej čokolády a korenistého chmeľu.

SpäťTEMPEST - Long White Cloud EPA

Extra Pale Ale

V tomto Extra Pale Ale sa stretáva chmeľ zo South Island s najjemnejším Škótskym sladom. Použitá je tu tiež veľmi zaujímavá zmes chmeľov, ako napríklad ríbezľový Nelson Sauvin, tropický Motueka, citrusový Waimea a broskyňový Rakau. Očakávajte hodne tropický a ovocný začiatok, nasledovaný jemným sladom s náznakmi ananásu a citrusov a osviežujúco tropickým koncom.

SpäťTEMPEST - Mexicake Spiced

Imperial Stout

Keď prišiel čas na varenie niečoho veľkého a temného, ​​mali sládkovia z Tempestu na mysli len jednu vec: tortu. Chceli pripraviť pivo, ktoré by chutilo ako čokoládová torta ... a čo takto Mexická čokoládová torta? Predstavte si bohatý a silný imperial stout, skombinovaný s čerstvými vanilkovými fazuľkami, vysokokvalitným kakaom, škoricou Ceylon,  papričkami Chipotle a Mulato. Zmiešajte to všetko dohromady a to, čo dostanete, je zložité a chutné pivo s bohatou a plnou chuťou, sladkou vôňou z vanilky, mletej arómy korenia zo škorice, nádychom ovocnosti z Mulato a trochou tepla a dymu v závere z Chipotle.

SpäťTEMPEST - India Pils

India Pilsner

Dokonalé spojenie toho najkvalitnejšieho sladu a starostlivo vyberaného chmeľu. Predstavte si mäkké ovocie, chlebovú vôňu nasledovanú čistou a jemnou chuťou sladov, a vyváženou trpkosťou chmeľu v závere.  S ovocnou chmeľovou chuťou a super piteľnosťou budete okamžite v božskom pokoji. Namaste!

SpäťTEMPEST - Red Eye Flight

Mocha Porter

Otraste sa a prebuďte s týmto silným a bohatým mocha porterom. Začína  bohatou a praženou zmesou siedmich sladov, nasleduje vysoko kvalitným organickým kakaom a finišuje studenou infúziou kávových zŕn Sumatran Three Hills Coffee, pražených presne podľa špecifikácií pivovaru Tempest. Otvorte ho a vypustíte arómu čerstvej mletej kávy, po ktorej nasleduje hladký pocit v ústach ako pri karamelke, a následne  kávová kyslosť a horká chuť kakaového zrna.

SpäťOMNIPOLLO  - Double Peach Candy Popcorn

Sour Ale

Asi najbláznivejšia kombinácia chutí tohtoročnej pivotéky. Double Peach Candy Popcorn Sour je ovocno-kyslé pivo zo švédskeho pivovaru Omnipollo. Pivo, varené so sladkou cukrovinkou Fuzzy Peach a popcornom. Dobrá haluz, ale extrémne návyková.

SpäťOMNIPOLLO - Nebuchadnezzar

Imperial India Pale Ale

Nebuchadnezzar si, okrem iného, môžete pamätať z Matrixu ako vznášadlo pilotované kapitánom Morpheom. Pôvodný názov vznikol podľa babylonského panovníka Nebuchadnezzara II., najdlhšie vládnuceho a najvplyvnejšieho panovníka čias Neobabylonskej ríše. A rovnako tak dozvuky tejto kráľoskej IPY doznievajú na jazyku ešte príjemne dlho...

SpäťOMNIPOLLO - Leon

Belgian Pale Ale

Aké pivo by mohlo byť príjemným spoločníkom po celý večer a nebolo by nudné? Túto otázku si položili v pivovare Omnipollo, a tak vzniklo pivo Leon. Na výrobu boli použité kvasinky Champagne, ktoré v kombinácií s chmeľom a jednoduchým sladom vytvorili kvalitné pivo s bohatou chuťou a príjemným osviežením.

SpäťSIERRA NEVADA - Torpedo Extra IPA

India Pale Ale

Sierra Nevada a chmeľ idú ruka v ruke. Čo sa zrodilo ako bláznivá myšlienka navrhnutá v krčme sa napokon stalo najmladším prídavkom do celoročnej ponuky - chmeľová bomba Torpedo Extra IPA. Je to prvé pivo, robené cez revolučný vynález na suché chmelenie - Hop Torpedo - zariadenie, ktoré kontroluje koľko chmeľových aróm sa prenesie do výsledného piva bez toho, aby sa zvýšila horkosť. No žiaden strach, Torpedo Extra IPA je agresívne horké a pritom vyrovnané pivo s masívnymi arómami citrusov, borovíc a tropického ovocia.

SpäťSIERRA NEVADA - Pale Ale

American Pale Ale

V roku 1980 bol pivovar Sierra Nevada založený na pive zvýrazňujúcom silné borovicové a citrusové arómy amerických chmeľov. Dnes je jeho najpopulárnejšie, prírodné, živé Pale Ale považované za pivnú klasiku, no stále ostáva novinkou a prekvapivo komplexným pivom pre tých, ktorí ho ochutnajú po prvýkrát. Každá fľaša je prírodne kondiciovaná a nepasterizovaná, čo pivo robí ešte jedinečnejším, chutnejším a osviežujúcejším.

SpäťJOPEN - Koyt Gruitbier

Gruitbier

Pýtate sa čo je gruit? Je to stredoveká zmes bylín, ktorá sa používala na prípravu piva predtým, ako sa začal používať chmeľ. Byliny museli býť zberané podľa rituálu. Napríklad, aby sa vyhli halucinogénnym účinkom, vres obyčajný museli zberať nahé čarodejnice pri splne Mesiaca. Nevieme presne ako zberali ingrediencie pre toto pivo, ale vytvorili polotmavé pivo, ktoré vonia po eukalypte, mentole a letnom ovocí spolu s karamelom. Horúca, krémová chuť spolu so sladovými tónmi sa pomaly mení s chuťou pikantného sladkého drievka a bobkového listu. V závere vám v ústach ponechajú chuť sladkého drievka a hrozienka. Pivo bolo aj ocenené zlatou medailou v kategórií bylinných pív.

SpäťJOPEN - Jacobus Rye Pale Ale

Rye Pale Ale

Jopen Jacobus Rye Pale Ale je pomenované podľa prvého vlastníka pivovaru. Špeciál sa začal variť v roku 2011 pri príležitosti stého výročia kostola. Pivo je polotmavej farby s ovocnou horkosťou. Ražný slad dodáva pivu charakteristickú chuť, v ktorej ucítite grapefruit kombinovaný s korením a karamelom. Pivo získalo v roku 2013 zlatú medailu na World Beer Awards a tiež aj v roku 2014 v kategorií špeciálne ražné pivá. 

Späť

21 Jul 2018

Sobotná grilovačka v pivovare

Grilovacia sezóna je v plnom prúde, a tak by sme vás radi pozvali aj na tú našu - pivovarskú. Grilmajster Števo na sobotu pripravil pestrú ponuku pre mäsožravcov, vegetariánov, aj pažravcov. Viac

30 Jun 2018

Pivovar zatvorený - svadba - 30.6.2018

Priatelia, v sobotu, 30.6.2018, bude v pivovare prebiehať svadobná zábava. Pivovar tak bude pre verejnosť zatvorený. Viac

Pivovar zatvorený - svadba - 16.6.2018

Priatelia, v sobotu, 16.6.2018, bude v pivovare prebiehať svadobná zábava. Pivovar tak bude pre verejnosť zatvorený. Viac

22 Jun 2018

Nájdete nás na Pezinok pije pivo 2018

Pezinok bude hostiť už piaty ročník obľúbeného pivného festivalu Pezinok Pije Pivo 2018 a ŽiWELL bude jeho súčasťou.
Viac

09 Jun 2018

Pivovar zatvorený - svadba - 9.6.2018

Priatelia, v sobotu, 9.6.2018, bude v pivovare prebiehať svadobná zábava. Pivovar tak bude pre verejnosť zatvorený. Viac

03 Jun 2018

2. pivovarnícky dogtrekking

Spoločne s KK Activity Vás pozývame na druhý pivovarnícky dogtrekking. Viac

02 Jun 2018

Pivovar zatvorený - svadba - 2.6.2018

Priatelia, v sobotu, 2.6.2018, bude v pivovare prebiehať svadobná zábava. Pivovar tak bude pre verejnosť zatvorený. Viac

31 May 2018

ŹiWELLná Kvízovačka so Slavom

Ďalšie kolo obľúbenej kvízovačky... Príďte otestovať svoje vedomosti a zabaviť sa pri dobrom pivku. Viac

26 May 2018

Pivovar zatvorený - svadba - 26.5.2018

Priatelia, v sobotu, 26.5.2018, bude v pivovare prebiehať svadobná zábava. Pivovar tak bude pre verejnosť zatvorený. Viac

20 May 2018

ŹiWELLná Kvízovačka so Slavom

Ďalšie kolo obľúbenej kvízovačky... Príďte otestovať svoje vedomosti a zabaviť sa pri dobrom pivku. Viac

12 May 2018

Pivovar zatvorený - svadba - 12.5.2018

Priatelia, v sobotu, 12.5.2018, bude v pivovare prebiehať svadobná zábava. Pivovar tak bude pre verejnosť zatvorený.

Viac

17 May 2018

Silné reči v Piešťanoch

Najnovšie autorské stand-upy, ktoré ste v televízii nevideli a nikde nepočuli! Nekonečná tour po slovenských mestách pokračuje aj v roku 2018, však načo byť doma, keď všade je dobre a v pivovare najlepšie. Hlavne v tom piešťanskom ;-). Viac

10 May 2018

Whiskyho cestovateľské kino - Indonézia

Pozývame vás na prehliadku tajuplnej Indonézie so spevákom skupiny Slobodná Európa, Whiskym.

Viac

28 Apr 2018

Oslavujeme 3. narodeniny

Sobota, 28.4.2018, sa ponesie v znamení už tretích narodenín Piešťanského pivovaru ŽiWELL. Príďte ich osláviť a zabaviť sa spolu s nami.  Viac

18 Apr 2018

ŽiWELL na Salóne Piva v Bratislave

Už budúci týždeň vypukne pivná udalosť roka, Salón Piva Bratislava - APRÍL 2018​. Viac

13 Apr 2018

Aprílové Temné Kecy

Najdrsnejšia a najpredávanejšia klubová stand up comedy show na Slovensku a mieri rovno k Vám a v životnej forme predstavia premiérový program!!!  Viac

08 Apr 2018

ŽiWELLná kvízovačka so Slavom

Ďalšie kolo obľúbenej kvízovačky je tu.

Viac

29 Mar 2018

Jarná pivotéka v Piešťanskom pivovare ŽiWELL

Počas Veľkonočných sviatkov vám prinášame obľúbenú Jarnú Pivotéku v Piešťanskom pivovare ŽiWELL. Viac

25 Mar 2018

Kvízovačka so Slavom

Slavo Hlásny prichádza s ďalšou dávkou otázok a tentokrát nás už vraj šetriť nebude :) Viac

15 Mar 2018

Silné reči

To najlepšie z najlepšieho... Nekompromisný humor partičky okolo Jána Gorduliča zavíta už tento štvrtok do Piešťanského pivovaru ŽiWELL. Viac

09 Mar 2018

Juraj Hnilica a BANDa - Slnečný tour

Charizmatický spevák s večným úsmevom a optimimzmom, Juraj (Ďuri) Hnilica, sa v rámci turné so svojím druhým radovým albumom predstaví v Piešťanskom pivovare ŽiWELL. Viac

07 Mar 2018

Whiskyho cestovateľské kino - Gruzínsko

Spevák kapely Slobodná Európa, Whisky, priblíži zážitky a nové premietanie zo svojich siedmich ciest do Gruzínska. 

Viac

23 Feb 2018

Kvízovačka so Slavom

Kvízmajster Slavo Hlásny, rekordman TV súťaží Duel a Uhádni môj vek, prichádza so svojou zásobou otázok.  Viac

24 Feb 2018

BabyBurza

Burza detského oblečenia, obuvi, doplnkov a hračiek. Viac

14 Feb 2018

Valentínske menu pre dvoch

Oslávte sviatok zaľúbených spoločne s milovanou polovičkou pri Valentínskom menu zostavenom pre všetkých, ktorým láska chutí. Viac

15 Feb 2018

Martin Geišberg a Daniel Špiner - Sandonoriko

Jedinečný koncert dvoch jedinečných umelcov vystupujúcich v dokonalej symbióze. Viac

30 Jan 2018

Bitcoin Meetup

Stretnutie nadšencov kryptomien v Piešťanskom pivovare ŽiWELL v spoločnosti špeciálneho hosťa.

Viac

01 Feb 2018

Februárové Temné Kecy

Najdrsnejšia a najpredávanejšia klubová stand up comedy show sa po prvýkrát v tomto roku predstaví v Piešťanskom pivovare ŽiWELL. Viac

18 Jan 2018

Koncert Luke Mizmor

Indie-folkový pesničkár a umelec Luke Mizmor odohrá špeciálne v Piešťanskom pivovare ŽiWELL svoj prvý samostatný umelecký koncert.
Viac

08 Jan 2018

Sanitárny deň v pivovare

8.1.-9.1.2018 sa púšťame do každoročnej údržby priestorov a technológie. V týchto dňoch tak bude pivovar pre verejnosť zatvorený.
Jedine, že by ste nám chceli pomôcť pri maľovaní ;-) Viac

01 Jan 2018

1.1.-4.1.2018 pivovar zatvorený

1.1.2018 až 4.1.2018 bude pivovar z prevádzkových dôvodov zatvorený. Viac

23 Dec 2017

34. výročie založenia skupiny Slniečko

Pozývame vás na tradičnú predvianočnú oslavu narodenín skupiny Slniečko. Viac

31 Dec 2017

Silvestrovská párty v pivovare

Zažite spolu s nami neopakovateľnú silvestrovskú atmosféru v Piešťanskom pivovare ŽiWELL. Viac

26 Nov 2017

ŽiWELL je druhým najlepším pivovarom na Slovensku

Prestížny pivný portál opive.sk v spolupráci s nezávislým hodnotiacim systémom Staffino zverejnil rebríček 5 najúspešnejsích pivovarov. 

Viac

25 Nov 2017

Firemný večierok v pivovare 25.11.2017

V sobotu, 25.11.2017 od 18:00 bude pivovar pre verejnosť zatvorený. Viac

23 Nov 2017

Firemný večierok v pivovare 23.11.2017

Vo štvrtok, 23.11.2017, hostíme vianočný večierok, pivovar tak bude pre verejnosť zatvorený.

Viac

17 Nov 2017

Svadba v pivovare 17.11.2017

V piatok, 17.11.2017, sa u nás stretnú svadobčania, budeme tak mať uzavretú spoločnosť. Viac

15 Nov 2017

Whiskyho cestovateľské kino - Kolumbia

Spevák kapely Slobodná Európa Whisky, sa po dlhých rokoch cestovania po odľahlých kútoch piatich kontinentov rozhodol vytiahnuť na svetlo sveta svoje mnohé zážitky a fotografie zo svojich výprav.
Viac

09 Nov 2017

Divadlo Kontra HOWIE A ROOKIE

Vynikajúce, ocenieniami ovenčené divadelné predstavenie, jedinečne v Piešťanskom pivovare ŽiWELL.

Viac

04 Nov 2017

12. žiwellný folklórny večer v Piešťanskom pivovare

12. žiwellný folklórny večer v Piešťanskom pivovare je už na spadnutie... Viac

01 Nov 2017

Pivovar otvorený aj počas Sviatku všetkých svätých

Priatelia, 1. novembra - Sviatok všetkých svätých bude pivovar otvorený. Viac

19 Oct 2017

Jesenná pivotéka 2017

Počas 4 dní máme pre vás prichystanú ochutnávku toho najlepšieho z najlepšieho. 
Viac

12 Oct 2017

Silné Reči v Piešťanoch

Ostrá spŕška humoru opäť zazneje Pieťanským pivovarom ŽiWELL už vo štvrtok 12.10.2017. Viac

03 Oct 2017

Zmena otváracích hodín od 3.10.2017

Priatelia, slnečné lúče už nehrejú tak, ako by sme si predstavovali, a tak od 3.10.2017 plynule prechádzame na zimné otváracie hodiny. 
Viac

25 Aug 2017

Piešťanský pivovar ŽiWELL na Pivobrana Beer Feste 2017

Cez víkend sa predstavíme na Pivobrana Beer Feste 2017 v bratislavskom Ružinove.

Viac

19 Aug 2017

Svadba v pivovare 19.8.2017

Priatelia, v sobotu sa u nás zídu svadobčania, v tento deň bude preto v pivovare uzavretá spoločnosť. Viac

06 Jul 2017

Piešťanský pivovar ŽiWELL na Pohode 2017

Piešťanský pivovar ŽiWELL bude súčaťou 21. ročníka najväčšieho slovenského festivalu Pohoda 2017. Viac

19 Jun 2017

19.6.2017 otvoríme až o 15:00

Z technických príčin v pondelok, 19.6.2017 otvoríme až o 15:00.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu návštevu.

ŽiWELL Viac

10 Jun 2017

Program pre malé ŽiWell-y zrušený

Detské predstavenie z technických príčin zrušené...

Viac

22 Jun 2017

Júnové Silné reči v Piešťanskom pivovare ŽiWell

Hovorí sa, že keď rozbijete zrkadlo, budete mať 7 rokov nešťastia. Komikom zo stand-up comedy Silné reči sa ho pred siedmimi podarilo opraviť a do 8mej sezóny vstupujú ešte silnejší ako kedykoľvek predtým a dokážu nám to už 22. júna v Piešťanskom pivovare ŽiWELL.  Viac

13 Jun 2017

Whiskyho cestovateľské kino: India

Magické Varanásí, sikhsky Amritsar, budhistická Dharamsala, špina a zhon obrovských veľkomiest, ale aj krása Himalájí 
Viac

19 May 2017

Temné kecy v Piešťanskom pivovare ŽiWell

Najdrsnejšia a najpredávanejšia stand up comedy na Slovensku, Temné Kecy, opäť odpáli svoju show v Piešťanskom pivovare ŽiWell.  Viac

20 May 2017

BabyBurza v Piešťanskom pivovare ŽiWell

Obľúbená burza detského oblečenia, obuvi, doplnkov a hračiek sa opäť vracia do Piešťanského pivovaru. Viac

07 May 2017

Pavel Helan v Piešťanskom pivovare ŽiWell

Piešťanským pivovarom zaznejú piesne vynikajúceho českého umelca, Pavla Helana. Rozhodne je sa na čo tešiť.
Špeciálnym hosťom večera bude Luke Mizmor.

Viac

06 May 2017

Svadba v pivovare 6.5.2017

Priatelia, 6.5.2017, sa u nás opäť zídu svadobčania, v pivovare bude preto z tohto dôvodu uzavretá spoločnosť. Viac

01 May 2017

Letné otváracie hodiny od 1.mája

Od 1. mája prechádzame na letné otváracie hodiny. V týždni tak budeme s vami od 11tej a počas piatku a víkendov už od 10tej. ŽiWELL! Viac

29 Apr 2017

Svadba v pivovare 29.4.2017

Priatelia, v sobotu sa u nás zídu svadobčania, v tento deň bude preto v pivovare uzavretá spoločnosť.

Viac

13 Apr 2017

Pivotéka slovenských pív v Piešťanskom pivovare ŽiWell

Jarná pivotéka v Piešťanskom pivovare ŽiWell sa tentokrát ponesie prevažne v znamení slovenských pivovarov. Viac

07 Apr 2017

Oslavujeme druhé narodeniny

Tento víkend oslávime už druhé narodeniny!  
Poďte to s nami osláviť a máte pollitrovú Červenú vežu (Amber Lager) alebo malú Evu (Single Hop American Pale Ale) za symbolické euríčko  Viac

25 Mar 2017

11. ŽiWellný folklórny večer v Piešťanskom pivovare

Aj v tomto roku pokračujeme v tradícii žiwellných folklórnych večerov a ten ďalší, v poradí už 11., sme pre Vás pripravili už túto sobotu, 25.3.2017.

Viac

22 Mar 2017

Whiskyho cestovateľské kino: Severná Kórea

Spevák kapely Slobodná Európa, Whisky, v Piešťanskom pivovare ŽiWell porozpráva zážitky so svojej cesty do najšialenejšej diktatúry sveta.

Viac

18 Mar 2017

Katka Koščová & NEŘEŽ v rámci FestDobreTour 2016/2017

Pozývame Vás na koncert Katky Koščovej a skupiny NEŘEŽ, ktorý sa uskutoční v rámci FestDobreTour 2016/2017. 

Viac

18 Mar 2017

BabyBurza v Piešťanskom pivovare ŽiWell

Príďte si vybrať niečo pekné na burze detského oblečenia, obuvi, doplnkov a hračiek v Piešťanskom pivovare ŽiWell.

Začíname už o 9:30 :) Viac

10 Mar 2017

Koncert Midi Lidi

Poďte sa zabavitť na koncert legendárnej elektropopovej skupiny Midi Lidi v Piešťanskom pivovare ŽiWell... Viac

09 Mar 2017

Silné reči v Piešťanskom pivovare ŽiWell

Veselá partička okolo Jána Gordulička sa opäť vracia do Piešťan.. Silná zostava určite nenechá Vaše bránice chladnými..

Viac

04 Mar 2017

Program pre malé ŽiWell-y - Klaun Pepele

Pozývame Vás na rozprávkovú klauniádu v podaní Divadla Žihadlo pre všetky deti od 3 do 103 rokov, plnú pesničiek, hier a dobrej nálady.. Viac

07 Feb 2017

Temné kecy sa vracajú do Piešťanského pivovaru

Najdrsnejší a najpredávanejší stand up comedy sa vracia do Piešťan v ešte silnejšom nasadení ako kedykoľvek predtým!

Viac

29 Jan 2017

Prvý QuizTime roku 2017

Dajte hlavy dohromady a príďte otestovať svoje vedomosti na prvý tohtoročný QuizTime v Piešťanskom pivovare :)

Viac

31 Dec 2016

Oslávte príchod Nového roka v Piešťanskom pivovare!

Privítaj nový rok v Piešťanskom pivovare v pohodovej atmosfére pri vynikajúcom pivku.

Viac

28 Dec 2016

ŽiWell môže byť s Vami všade...

Či už plánuješ stráviť Silvester na chate, doma alebo na návšteve, ŽiWell môže byť stále s tebou...

Viac

27 Dec 2016

Vianočný zvŕtanec

Pozývame všetkch priateľov aj nepriateľov, miestnych aj medzimiestnych na (ne) tradičnú vianočnú tešenicu v Píščanskom pivovare Viac

03 Dec 2016

Janko Hraško - program pre Vaše malé ŽiWell-y

Zoberte svoje malé ŽiWell-y na rozprávku...

Viac

26 Nov 2016

Jubilejný X. Žiwellný folklórny večer

Oslávte s nami v Piešťanskom pivovare jubilejný X. žiwellný folklórny večer ..

Viac

23 Nov 2016

Koncert Manco Group a Silvie Josifovskej

Africká kapela Manco Group odohrá na Slovensku len 5 koncertov

Viac

10 Nov 2016

Piešťanská pivotéka pokračuje

Ochutnali ste už všetky špeciály z našej Pivotéky? Nie? Nezúfajte, rozhodli sme sa, že Pivotéku predlžujeme až do nedele, 20.11.2016. Priďte, rozhodne je z čoho vyberať :) Viac

09 Nov 2016

Temný humor prichádza do Piešťan...

Temné kecy v Pieštanskom pivovare Žiwell Viac

05 Nov 2016

Ufúľaná rozprávka - program pre Vaše malé Žiwell=y

Príďte sa s nami presvedčiť, že triedenie odpadkov a vynášanie smetí nemusí byť len nudná, ušpinená činnosť..

Viac

28 Oct 2016

XINDL X v rámci turné 2016 aj v Piešťanskom pivovare

XINDL X v rámci svojho turné 2016 odohrá svoj koncert aj v Piešťanskom pivovare!!! Viac

28 Oct 2016

28.10.2016 pivovar otvoríme o 19:00

Z organizačných dôvodov pri príprave koncertu, 28.10.2016 otvoríme brány, resp. dvere pivovaru až od 19:00. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vás :) Viac

21 Oct 2016

Latino party opäť u nás

Pravá fiesta de Cuba en Eslovaquia :) Viac

22 Oct 2016

Silné Reči Sezóna sa Začína v Piešťanoch

Lovecká sezóna sa začína práve v Piešťanskom pivovare!!!  Viac

16 Oct 2016

Palo Seriš - Chutilo Vám, páni? - Klaun túr 2016

Príďte sa zabaviť na úspešnú pohybovú komédiu jedného herca.
Viac

15 Oct 2016

Legovňa v Piešťanskom pivovare

LEGO... Kto by nepoznal túto jedinečnú stavebnicu?  Viac

24 Sep 2016

BabyBurza v Piešťanskom pivovare

Príďte sa pozrieť na burzu detského jesenného oblečenia, obuvi, doplnkov a hračiek. Viac

18 Sep 2016

1. pivovarnícky dogtrekking

KK Activity a Pieštanský pivovar pozývajú Vás, aj Vašich štvnohých miláčikov, na 1. pivovarnícky dogtrekking. Viac

15 Jul 2016

Swingová tančiareň opäť u nás

B-Swing sa so svojou swingovou parádou opäť vracia do Piešťan. Nachystajte si svoje tanečné topánky a dobrú náladu.. Viac

29 May 2016

Homebrewárska koštofka v Piešťanskom pivovare

Piešťanský pivovar pozýva všetkých homebrewerov na nultý ročník ochutnávky doma navareného piva.
Viac

21 May 2016

IX. Žiwellný folklórny večer

21. mája sa opäť stretneme v Piešťanskom pivovare na poriadnej folklórnej zábave. Viac

13 May 2016

Animation Karaoke Battle

Tešíme sa na vás v piatok trinásteho o 21:00! Viac

07 May 2016

Kúzelné dopoludnie pre deti

Príďte k nám aj so svojimi deťmi a nechajte ich nech sa na chvíľu stanú kúzelníkmi. Viac

21 May 2016

Charitatívny beh Adeli Piešťany Sĺňava

Príďte si zabehať okolo Sĺňavy a prispejte nielen svojmu zdraviu a dobrej nálade, ale aj dobrej veci.
Viac

01 May 2016

AJFON TOUR Pavla Helana

Pavel Helan, český pesničkár, vystúpi v Piešťanoch na koncerte pod názvom AJFON TOUR, so svojim albumom iBůh,
Viac

29 Apr 2016

Latino night

Skvelá horúca latino night prvýkrát v Piešťanskom Pivovare! Viac

23 Apr 2016

Oslavujeme a zapíjame 1. rok Pivovaru!

Už sme spolu jeden rok :) Aj vám to tak rýchlo ubehlo? Pozývame vás teda všetkých osláviť prvý rok pivovaru. Viac

15 Apr 2016

Café Industrial - folk, rock a jazz spolu v pivovare

Pozývame vás na netradične spojenie hudobných štýlov :) Ďalší zo série príjemných večerov v pivovare. Viac

13 Apr 2016

Salón Piva v Bratislave - aj so ŽiWllOM!

Pozývame vás na prezentáciu pivovarov a pív  Salón Piva do Starej Tržnice v Bratislave v jeho jarnom termíne. Viac

02 Apr 2016

Detské divadlo v pivovare

Oteckovia, vezmite deti do pivovaru a doprajte mamičkám chvíľu voľna. Mamičky, oddýchnite si ... alebo si upracte, to necháme na vás :)  Viac

31 Mar 2016

Na prvé narodeniny si pripijeme pivovicou!

Je to tu! Aj my starneme a čoskoro budeme v pivovare sfukovať svoju prvú sviečku.

Viac

22 Mar 2016

Keď nevieš ktoré, ochutnaj všetky!

Rád by si ochutnal všetky naše pivá a zistil, ktoré ti chutí najviac? Máme pre teba ideálne riešenie!

Viac

20 Mar 2016

Best of Fest Anča

Best Of Fest Anča 2015 je kolekciou najlepších krátkometrážnych animovaných filmov z aktuálneho ročníka, ktoré prešli výberom z vyše 1175 prihlásených titulov zo 78 krajín sveta.
Viac

17 Mar 2016

Jarná pivotéka 17.-20.3.2016

Kamaráti pivári, je to tu opäť! Piešťanská pivotéka po svojom jesennom úspechu bude znova! V pivovare v dňoch 17.3 až 20.3. 2016 počas otváracích hodín. Viac

12 Mar 2016

Swingová tančiareň v pivovare

12. marca (v sobotu) zažijeme opäť eleganciu čias minulých. Viac

06 Mar 2016

Premietanie rugby zápasov v pivovare

Fanúšikovia rugby poďte na pivo! A my vám k nemu budeme premietať zápasy rugby.smile emoticoA my vám k tomu pustíme zápas - už tento víkend. Premietame každý jeden y nich: Viac

05 Mar 2016

Drum & Bass Night

Príďte k nám na premiérovú drum&bass night! V sobotu 5. marca. Viac

04 Mar 2016

Silné reči v tvojom meste Piešťany

V piatok 4. marca sa v Piešťanoch uskutoční stand-up comedy show Silné Reči - Show Jána Gorduliča a jeho hostí. Viac

01 Mar 2016

Program na mesiac marec

Prinášame vám program na mesiac marec. Ako vždy, veľa sa toho deje - nielen u nás aj v komunitnom centre ŽiWell.  Viac

21 Feb 2016

Koncert Geišberg Trio

Pripravili sme pre vás nedeľný folkový večer s Geišberg Trio! Viac

02 Feb 2016

1. Quiztime v tomto roku

Príďte si k nám overiť svoje vedomosti a zapiť ich pivom! Viac

30 Jan 2016

8 Kaktusársky ples

Piešťanský pivovar bol miestom konania 8. Kaktusárskeho plesu dňa 30. januára 2016 o 19:00. Viac

22 Jan 2016

22 Days After Music Mini Fest

22. januára o 18:30 si u nás môžete vypočuť Please the trees, Karola Mikloša, 52 Hertz Whale, J  a Garage Surf! Viac

19 Dec 2015

Prasce v žite

Tešíme sa na Vás o týždeň v sobotu 19. decembra o 20:00! Viac

30 Nov 2015

40 dní pěšky do Jeruzaléma - cestovatelský stand up

V piešťanskom pivovare v pondelok  30.11. o 17:30. Viac

27 Nov 2015

Čankišou a Capre v Piešťanskom pivovare

Prídite na krst nového albumu skupiny Čankišou - Supay v piatok 27.11. o 20:00. Viac

19 Nov 2015

Piešťanská pivotéka - svet piva u nás ako na dlani

19.11 až  22.11. 2015 budete mať možnosť ochutnať v pivovare takmer celý pivný svet.

Viac

16 Nov 2015

Quiztime v Piešťanskom pivovare

Tešíme sa na Vás v pondelok 16. novembra od 19:00 - 22:00. Viac

12 Nov 2015

Zlý Vojto a kamaráti

Zlý Vojto a kamaráti hrajú v Piešťanskom pivovare každý štvrtok! Viac

06 Nov 2015

Filmový kvíz Petra Konečného

Tešíme sa na Vás v piatok 6. novembra o 18:00. Viac

05 Nov 2015

3. ročník festivalu brazílskeho filmu – BRAZIL VISUAL v Piešťanskom pivovare

Organizátori podujatia – Portugalský inštitút, OZ Kvas, Piešťanský pivovar – Vás pozývajú na nasledujúce filmy a sprievodné akcie. Viac

31 Oct 2015

Hypnos a Mysterious Eclipse

Príďte na koncert v sobotu 31. októbra o 20:00. Viac

16 Oct 2015

Silné reči Fernet Stock tour

Radi Vás u nás uvidíme v piatok 16. októbra o 20:00. Viac

10 Oct 2015

Výborný Xindl X v rámci svojho turné vystúpi aj v Piešťanskom pivovare

Vynikajúci časký spevák, textár a pesničkár vystúpi 10.10.2015 v Piešťanskom pivovare.  Viac

03 Oct 2015

VI. ŽiWELLný folklórny večer Paľáčovci

Tešíme sa na Vás v sobotu 3. októbra o 19:00. Viac

25 Sep 2015

BANJO BAND IVANA MLÁDKA v Piešťanskom pivovare

Chcete na chvíľu zabudnúť na politiku, dlhy, doktorov, neveru partnera či potláčanie ľudských práv v Gabune? Viac

31 Jul 2015

Swingová tančiareň v pivovare

V piatok 31.7. sa Piešťanský pivovar prenesie do čias gentlemanov a dám.
Viac

19 Jun 2015

Slniečko bude krstiť nový album

"Falošne, ale s citom"

Dlhých deväť rokoch sme čakali, až sme sa dočkali.  Viac

10 Jun 2015

Astronautalis

Prídite na koncert v stredu 10. júna o 19:30. Viac

12 Jun 2015

Pivo ŽiWell na Truck Aréne

Prípravy na jubilejný 15. ročník Truck Aréna sú v plnom prúde a chystáme sa aj my. Viac

02 May 2015

Rapperka Dessa v Piešťanskom pivovare

Americká raperka Dessa odohrá koncert vrámci prebiehajúceho európskeho turné aj u nás. 
Viac

08 May 2015

5. žiwellný folklórny večer

Poď sa naučiť ľudové tance k nám!
Viac

19 Apr 2015

Filmový festival Expedičná kamera 2015

Precestuj svet priamo z Piešťan! Pozývame na festival filmov Expedičná kamera 2015.
Viac

11 Apr 2015

Otvorenie Piešťanského pivovaru

11. apríla sme začali pivnú revolúciu v Piešťanoch. Otvorili sme brány nášho pivovaru a privítali sme davy :) Viac