Oslavujeme druhé narodeniny

Tento víkend oslávime už druhé narodeniny!  
Poďte to s nami osláviť a máte pollitrovú Červenú vežu (Amber Lager) alebo malú Evu (Single Hop American Pale Ale) za symbolické euríčko 

Dva roky ubehli ako voda a my sme nesmierne štastní, že sme ich mohli prežívať s vami..

Za posledný rok sa toho udialo naozaj veľmi veľa. Nákup novej technológie nám rozviazal ruky a umožnil nám naplno sa obuť do varenia nových pív a pivných štýlov. Počas roka sme nadviazali viacero nevšedných spoluprác s naozaj vynikajúcimi pivovarmi, kočovnými pivovarníkmi, ako aj domovaričmi a spoločnými silami sa nám podarilo navariť viacero skutočne zaujímavých kúskov. Za spomenutie minimálne stoji Roggen - ražný roggenbier, či APAč - American Pale Ale, ktoré práve od tohto víkendu môžete ochutnať z našich píp. 

Za zmienku určite stojí aj reštauračná časť, ktorá za posledný rok prešla výraznými zmenami a spoločne s prevádzkarom Lukášom sa Vám neustále snažíme prinášať zaujímavé a hlavne chutné kulinárske špeciality.

Ďalší rok je za nami a dlhá cesta ešte naopak pred nami. Do ďalšieho roka vstupujeme s entuziazmom a obrovskou chuťou variť pre vás len to najepšie pivo, pripravovať len tie najlepšie jedlá a v neposlednom rade byť pre Vás príjemným miestom, kam sa vždy radi vrátite a posedíte s nami.

Za to, že ste s nami sa Vám všetkým chceme srdečne poďakovať a všetkým, ktorí si cez víkend prídete s nami pripiť, načapujeme parádnu čerstvú pollitrovú Červenú vežu (Amber Lager) alebo malú Evu (Single Hop American Pale Ale) za symbolické euríčko.

Na zdravie, ŽiWell!