Silné Reči Sezóna sa Začína v Piešťanoch

Lovecká sezóna sa začína práve v Piešťanskom pivovare!!!  22.10.2016 od 20:00
 
Lovecká sezóna sa začína práve v Piešťanskom pivovare!!! Bezkonkurenčná záujmová skupina komikov pod vedením poľovníckeho majstra Jána Gorduliča vyráža na lov. Ako sľubujú interpréti: "Diviaky, diváci i diváčky, držte si pierka v klobúkoch, bude to naozaj ostré". 

Komici sú po letnej pauze vydovolenkovaní, odýchnutí a pripravení podeliť sa s vami o zážitky, ktorých majú plné zásobníky. Lovu zdar.

Lístky sú už v predaji prostredníctvom siete Ticketportal:
https://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=153993

Môžete sa tešiť na:

Jána Gorduliča (oficiálna stránka)
Zakladateľa a lídra show. Nesie si so sebou temnú nálepku Poštára Janka, ktorej sa už v živote asi nezbaví. Pracuje tiež ako scenárista a kreatívec, no jeho vášňou je humor, podkopávanie dogiem a narúšanie pokojného spolunažívania s kresťanmi. Viac sa dozviete aj na janogordulic.com

Lujzu
Talentovanú herečku, ktorá nemá strach hovoriť veci na rovinu, sa v stand-up comedy jednoznačne našla. Prostredníctvom svojich komediálnych vystúpení si lieči traumy z manželského života a dvoch detí.

Kristínu Farkašovú
Profesionálnu mama, ktorá nemala strach vydať o svojom živote s dvojičkami úspešnú knihu, ktorú okorenila aj vlastnou kolekciou oblečenia. A že jej okrem písania ide aj hovorený prejav, o tom niet pochýb.

Stana Staška 
Rodáka z Prešova, ktorý prešiel si bratislavským VŠMU a nakoniec zakotvil v Trnave. Herecké umenie už cez desaťročie prezentuje v úspešnom formáte 3T ale standup je pre neho to pravé orechové, kde môže naplno predviesť svoje improvizačné schopnosti.
 
 
silne reci piestansky pivovar ziwell piestany